Zoeken
Hoe kunnen we als overheden minder grondstoffen gebruiken door niet, anders en minder in te kopen? Die vraag staat centraal in het vervolgonderzoek NAMI 2.0 (Niet, Anders en Minder Inkopen). Het doel is om de toepassing van NAMI in de praktijk te versnellen. Daarvoor hebben we jouw kennis en ervaring nodig. Help je mee?
Uit het eerste onderzoek (NAMI 1.0) blijkt dat de circulaire strategieën refuse, rethink en reduce nog beperkt worden toegepast. Juist deze strategieën bieden de grootste kansen om het gebruik van grondstoffen te verminderen.
Tegelijkertijd zijn er binnen overheden al inspirerende voorbeelden van niet, anders en minder inkopen. De uitdaging is om deze ervaringen te delen, verder te ontwikkelen en om te zetten in praktische handvatten voor de dagelijkse praktijk.
Werk je bij een gemeente, waterschap of de provincie Utrecht? Dan nodigen we je uit om mee te denken over de volgende fase van NAMI 2.0.
Jouw praktijkervaring, vragen en uitdagingen helpen ons om een onderzoeksprogramma te ontwikkelen dat aansluit bij de dagelijkse praktijk van publieke organisaties.
Vul de verdiepende vragenlijst in en help mee NAMI 2.0 vorm te geven.
Samen werken we aan een overheid die bewuster omgaat met grondstoffen en de circulaire transitie versnelt.